MŪSŲ ISTORIJA

Esame, kad pasidalintume

Mes – dvi Jūratės. Tegul būsime viena šviesioji, kita- tamsioji, kad lengviau mus atskirtumėte. Susitikome su tamsiąja Jūrate viename iš Eurolife organizuotų seminarų Vilniuje prieš aštuonerius metus. Nakvynė viename kambaryje viešbutyje ir pokalbiai iki 4-ių ryto – tai pradžia mūsų bendro kelio, kuriame šiuo metu esame. Atskirai vystėme su finansais susijusią veiklą. Dirbome atskirai ir su sveikatos produktais… Tačiau laikui bėgant blykstelėjo toks momentas, kuomet abi supratome, kad šios dvi veiklos tampriai susijusios. Be sveikatos prevencijos neturėsime geros savijautos ir energijos, o neturėdami asmeninių finansų strategijos, planavimo ir savidisciplinos, neturėsime orios ir aprūpintos senatvės. Finansinė tema mus suvedė, o sutampantys požiūriai ne tik į finansus, bet ir į sveikatą išsivystė į jau daugelį metų besitęsiančią bendrystę ir kartu vykdomas veiklas.

Sudėtingą paverčiame paprastu!

Ši svetainė – tai vieta, kurioje rasite mūsų patirtis, naują, mūsų pačių atrastą informaciją temomis, kurios atliepia mums visiems pačias svarbiausias gyvenimiškas sritis. Ir sveikata, ir finansai – svarbūs siekiant susikurti kokybišką ir pilnavertį gyvenimą. Be jų, tikriausiai, sunkiai tai pasiektume. Mūsų tikslas – pateikti tai, kas kartais atrodo sudėtinga ir painu, paprastai ir aiškiai. Esame čia tam, kad galėtume su Jumis dalintis savo patirtimi, kurią sukaupėme ir vis dar kaupiame kasdien besimokydamos.

Tas kas gyvena harmonijoje su savimi, gyvena harmonijoje su visata.

- Marcus Aurelius

Circle of Harmony - harmonijos ratas, kuriame telpa svarbiausios žmogaus gyvenimo sritys. Priėmę teisingus sprendimus, Jūs užpildysite savo kasdienybę harmonija. Tinkamas sprendimas, ką pasirinkti Jums ir Jūsų šeimos narių gerovei ir sveikatai, yra vienas svarbiausių gyvenime. Leiskite mūsų komandai Jums padėti jį priimti.

JŪRATĖ GEDVILAITĖ - BANIENĖ

Pati sau įrodžiau, nusprendusi teisingai

Kiekvienas darbas ar veikla reikalauja ne tik žinių, čia labai svarbi ir gyvenimiška patirtis, kurią įgyjame tik susidūrę su atitinkama situacija, išgyvenę tam tikras patirtis. Tad svarbu ne tik įgytas išsilavinimas tam tikrose srityse. Tačiau visgi, siekiant eiti koja kojon su sparčiai tobulėjančiu pasauliu, mes privalome nepertraukiamai tobulinti save bei savo žinias. Esu įgijusi kulinarės profesiją, verslo administravimo bakalaurą, o 2021 metų vasarą, visiškai neplanuotai, rankose laikiau ekonomikos magistro diplomą. Tai buvo itin didelis iššūkis, kurį, nieko nesitikėdama, priėmiau paskatinta vieno man ypatingo žmogaus. Patekusi į šį kunkuliuojantį gyvenimo katilą atidaviau dar keletą metų studijoms ir manau, jog tai dar ne pabaiga. Augantis sveikas vaikas ir šeima šalia, didėjantis finansinis asmeninis rezervas, o tuo pačiu ir augantis pasitikėjimas savimi bei laukiančia ateitimi - geriausias įrodymas teisingų sprendimų, kuriuos padariau savo gyvenime.

JŪRATĖ KLIMAVIČIENĖ

Nuo kraštutinumų iki geriausių sprendimų

Finansų tema man aktuali nuo paauglystės - vasaromis padirbėdavau tai vienur, tai kitur. Įsimintiniausia to laikotarpio akimirka buvo, kai būdama 14-os ar 15-os metų per mėnesį uždirbau 510 litų. Nuo to laiko visuomet norėjau turėti „savų“ pinigų. Su kompanija GRAWE sutartį sudariau, kai man buvo 26-eri. Pagrindinė priežastis, kodėl pasirinkau būtent šią kompaniją - GARANTIJOS, kurių negalėjo užtikrinti kitų kompanijų atstovai. Kam reikalinga tokia kaupiamoji programa man niekuomet nekėlė klausimų. Išleisti pinigus ir vartoti šiais laikais mokame visi, nes rinkos pasiūla - milžiniška, tačiau išsaugoti ir atsidėti bent dalį savo pajamų - daug sunkiau. Taip pat, prisimenant visuomenės sveikatos bakalauro studijų laikotarpio pabaigą - buvau jau „nuėjusi“ į kraštutinumus, nes atėjusi apsipirkti į parduotuvę išeidavau praktiškai tuščiomis. Buvau itin įsijautusi į etikečių analizavimą. O, bet, tačiau... prasidėję darbai, tempas, stresas padarė savo ir maistas liko paskutiniajame plane, kas privedė prie didesnių pokyčių darbo srityje. Gyvename šia diena, bet pagalvokime ir apie rytojų... Tuo permainų laikotarpiu atsiradę GRAWE ir NEOLIFE kompanijos, kurios viena kitą papildo, tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.