Kodėl verta rinktis NEOLIFE produktus?

Gyvename gausoje ir pasirinkimų laikuose. Parduotuvių lentynos pilnos prekių, tenkinančių įvairiausio skonio bei piniginės storio žmonių poreikius. Tai liečia ne tik buities prekes. Jau senokai mūsų šalies gyventojai nejautė maisto stygiaus ir bado. Daugėja maisto prekių prekybos centrų, kuriuose įsigyti galima ne tik mums įprastus maisto produktus, tačiau galima mėgautis ir egzotiniais produktais iš įvairiausių pasaulio šalių. Šalia auga ir vaistinių kiekis. Kodėl? Gerėjant žmonių gyvenimo kokybei, atrodo, turėtų mažėti ligų ir įvairių susirgimų. Tačiau viskas klostosi kitaip: ligų vis daugėja, sergančiųjų amžius jaunėja, geriamų vaistų kiekiai vis auga...

black and red cherries on white bowl
black and red cherries on white bowl

Mūsų sveikata 50% priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo.

Ką darome ne taip, kad sveikatos rodikliai vis kalba mūsų nenaudai?

Visa tai neatsitiko per trumpą laikotarpį, tačiau, jei trumpai, apie tai, kas pasikeitė per pastaruosius 30 metų: gausėjant įvairiausių cheminių trąšų, pesticidų kiekiams auginant daržoves ir grūdines kultūras, paukščius ir gyvulius šeriant pašarais, turinčiais sudėtyje antibiotikų ir ne tik, išauginamos produkcijos kiekis padidėjo kartais. Visgi tai turėjo ir šalutinį poveikį: mūsų valgomo maisto maistinė vertė smarkiai sumenko. Tai suprato NEOLIFE kompanijos įkūrėjas Jerry Brassfield ir mokslininkai, kurie iki šiol kuria maistinių medžiagų koncentratus mūsų sveikatai.

person holding green apple
person holding green apple

Nuo 1958 m. NEOLIFE produktai kuriami tik iš to, ką mes valgome, kas įprasta mūsų mityboje ir ką turėtume suvalgyti, kad gautume visą spektrą reikalingų sveikatai medžiagų. Jei mūsų kasdieninėje mityboje nepakanka daržovių, vaisių, uogų ar žuvies, kuriuose gausu vitaminų, mineralų ir mikroelementų, su laiku organizme pradeda vystytis lėtiniai uždegimai ir prasideda oksidacija. Tai - ligų pradžios kelias. Jos mūsų neužklumpa staiga ir greitai. Tai ilgas procesas ir kiekvienas organizmas reaguoja skirtingai – galime ištisus dešimtmečius nejausti jokių simptomų. Todėl NEOLIFE produktų maistinės medžiagos užpildo visus trūkumus, kurie atsiranda mūsų organizmuose, kuomet mityboje stinga įvairovės. Jas atpažįsta ląstelės, veikia sinergiškai, jos puikiai įsisavinamos ir gali būti vadinamos tikraisiais maisto papildais, kurių funkcija ir yra papildyti organizmą natūraliomis maistinėmis medžiagomis. Trilijonai kūno ląstelių laukia kokybiško maisto, gausaus maistinių medžiagų ir fitonutrientų, kad galėtų išlikti sveikos, o kartu su jomis sveiki būtume ir mes!

Nėra ko laukti. Kurkite savo sveikatos laisvę dabar.

”Kodėl aš – dietų nesivaikanti - 2022 pradžioje nusprendžiau išbandyti NEOLIFE DETOX programą? Gyvenimas privertė... po COVID-19 nedžiugino papildomi kilogramai ir nekokia savijauta, energijos stoka, kamavo bendras išsekimas. Kodėl būtent NEOLIFE? Nes labai nepakenčiu apribojimų, ypač kai liepiama konkrečiai tik tiek ir tiek valgyti – norisi daryti atvirkščiai... esu po kokį pusdienį pasilaikius vienokios ar kitokios dietos ir galiausiai nusprendus, jog savijauta, o ne vidinė graužatis svarbiausia... O NEOLIFE priešingai - suteikia platų pasirinkimą – pvz.: valgyti salotas ir jų kiekio neriboja! Tik fantaziją belieka įjungti ir mėgautis gerėjančia savijauta, mažėjančiomis apimtimis ir negrįžtančiais kilogramais… rekomenduoju išbandyti – tapti sveikesniais ir su naujomis jėgomis mėgautis gyvenimu!”

- Rita Daugėlienė