Užsakymo pateikimo taisyklės ir sąlygos

1. Pateikdami užsakymą internetu, jūs patvirtinate, kad:

  • Turite teisę sudaryti dvišales sutartis

  • Esate sulaukę 18 metų

  • Asmeninė informacija, kurią pateikėte registruodamiesi kaip klientas, yra teisinga, tiksli, aktuali ir išsami.

  • Suprantate, kad yra draudžiama naudoti kitų asmenų duomenis arba naudotis kitų asmenų prisijungimo prie svetainės duomenimis.

2. Pateikus užsakymą jūsų el. pašto adresas bus automatiškai įtrauktas į mūsų naujienlaiškių siuntimo sąrašą. Bet kuriuo metu galite atsisakyti naujienlaiškių susisiekdami su mumis el. paštu info@circleofharmony.lt . Pakeitimai atliekami per 7 dienas. Naujienlaiškių atsisakymas galios iki tol, kol nepakeisite šio nustatymo savo Naujienlaiškių siuntimo paskyroje.

3. Užsakymas gali būti nepriimamas dėl šių priežasčių:

  • Užsakyto produkto nėra sandėlyje.

  • Mokėjimo operacijos neįmanoma autorizuoti.

Pristatymas

Dažniausiai po užsakymo patvirtinimo jis pristatomas per 1-5 darbo dienas

Pristatymo būdas

  • Omniva paštomatas - Pristatymo kaina 2,5 EUR su PVM

  • Atsiėmimas vietoje (I-V, 9 – 16 val.) - Pristatymo kaina 0 EUR

*Jeigu užsakymas pristatomas nustatytomis valandomis, tačiau jo neatsiimate arba be pateisinamos priežasties atsisakote jį priimti, mes pasiliekame teisę imti 10 eur (be PVM) mokestį už siuntinio grąžinimą. Prašome atkreipti dėmesį, kad grąžinti siuntiniai nesuteikia teisės atšaukti užsakymą.

Kainos ir mokėjimo būdai

1. Kainos nurodytos su PVM ir be pristatymo mokesčio, kuris bus priskaičiuotas prie bendros užsakymo sumos. Kainos nurodytos eurais.

2. Kainos gali būti keičiamos bet kuriuo metu, tačiau tai neįtakos užsakymų, kuriuos mes priėmėme vykdymui.

3. Užsakymas apmokamas pilnai, įskaitant pristatymo ir aptarnavimo mokesčius. Papildomų mokesčių nėra.

4. Šiame tinklapyje dedamos visos pastangos, siekiant užtikrinti saugų pirkimą internetu. Kai mokate kreditine kortele, visa informacija koduojama SSL sertifikatų sistemoje (Secure Socket Layer). Mes bendradarbiaujame su įgaliotu mokėjimo paslaugų tiekėju (Paysera), patvirtinančiu Jūsų kortelės duomenis.

5. El. mokėjimai (el. mokėjimas per banką). Saugus apmokėjimas naudojantis internetine „Nordea“, „Swedbank“, „SEB“ bankininkyste. Būsite nukreipti tiesiai į savo internetinį banką, kur galėsite prisijungti įprastu būdu ir atlikti mokėjimą.

6. Mokėjimas kreditine kortele: mokėti galima „Mastercard“ ir „Visa“ kortelėmis – tiek kreditinėmis, tiek debetinėmis.

Teisė grąžinti prekę

Turite teisę grąžinti užsakymą per 14 dienų nuo jo pristatymo datos. Norėdami tai padaryti, turite pateikti aiškias grąžinimo priežastis. Priežastys turi būti perduotos (el. paštu) į „Circle of Harmony“ biurą. El. paštu išsiųstas pranešimas apie grąžinimą įsigalios nuo išsiuntimo datos. Jeigu visos grąžintos prekės (siunčiamos atgal jūsų sąskaita) yra nenaudotos, nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos bei išsiųstos mums per 14 dienų, jums bus grąžinti pinigai naudojant tokį patį mokėjimo būdą, kurį jūs naudojote atlikdami pirkimo operaciją. Jums nereikės mokėti jokių su pinigų grąžinimu susijusių mokesčių.